Vyber si z 11 bludišť v ČR!
kukuřičáci.cz

Aktuality - Co nového u Kukuřičáků

Léto se blíží a s ním se chystá zpět i naše kukuřičná rodinkaCo takhle zajímavá letní brigáda? Přidej se k nám a doplň náš tým Kukuřičáků!

Přesné datum otevření jednotlivých bludišť oznámíme během června 2021!Letošní tajenky pro vás pilně připravujeme a těšíme se, až bude kukuřice dostatečně veliká a budeme moci sézonu rozjet v plném proudu Letos jsme pro vás nově v těchto místech: Mladá Vožice - Běleč, Kralovice, Strachotín a znovu Sychrov!
Sledujte náš web a facebook!

Sháníte dárky pro své blízké? Kupte jim vstupenku do bludiště na příští léto!Chcete udělat radost vašim blízkým pod stromečkem?

Máme pro Vás zvýhodněnou Vánoční vstupenku do kukuřičného bludiště na sezónu 2021!

Vstupenku pro 4 osoby za 240 Kč objednávejte emailem na: info@kukuricaci.cz

Krásný předvánoční čas všem přejí Kukuřičáci!
Máme pro vás akci na září! Každý všední den přijďte bloudit za skupinouvou slevu. Děti v září bloudí za 55 Kč a dospělí za 75 Kč! Neváhejte využít poslední letošní příležitosti zabloudit... Těšíme se na vás!

Termíny nočního bloudění jsou uváděny průběžně. Pro nejaktuálnější informace sledujte náš profil na sociálních sítích.

Už jste někdy zkoušeli hledat Kukuřičáky v noci?

Od 21:00 do 23:00 bude probíhat noční bloudění pro rodiče a děti.

Od 23:00 vypukne noční bloudění pro odvážnější.

Návštěvníci ve strašidelných kostýmech dostanou slevu na vstupné.
Doporučujeme nezapomenout baterku a odvahu :-)

Přesné termíny noční bloudění nejsou prozatím stanoveny. Pro nejaktuálnější informace sledujte náš profil na sociálních sítích..
Chystáme pro vás...

Připravujeme speciální programy, na které vás včas upozorníme prostřednictvím našeho webu či stránek na Facebooku! Buďte s námi a nepřijdete o strašidelné bloudění v noci, halloweenské bludiště, pohádkové bludiště a mnoho dalších tematických bloudících událostí.

Akce na míru

Chystáte firemní akci? Jedete na školní výlet? Potřebujete bludiště jen pro sebe? Po dohodě si můžete celé bludiště pronajmout.