Vyber si z 11 bludišť v ČR!
kukuřičáci.cz

Aktuality - Co nového u Kukuřičáků

Termíny nočního bloudění!

První noční bloudění odstarujeme již tento pátek 23.7. v Kutné Hoře
dále:
24.7. v Opavě a Sychrově
30.7. v Brně
31.7. v Hradci Králové
6.8. v Olomouci

Všechny termíny mají i své události, aby pro vás byly přehlednější. Najdete v záložce události, klikněte na město vašeho zájmu a potvrďte účast, aby se nestalo, že noční bloudění propásnete!
Pro odvážlivce, kteří přijdou zabloudit v masce máme připravenou slevu na vstupném.
Těšíme se na vás ve výše vypsaných termínech vždy od 21 hodin a od 23 hodin na ty, kdo mají opravdu pro strach uděláno! :-)

Bludiště v Plzni, Strachotíně a Mladé Vožici otevřeno!

Už nám zbývá otevřít poslední bludiště - Mladá Vožice. Otevření bludiště proběhne v tomto týdnu! O přesném datu otevření vás budeme informovat.

Pro nejrychlejší informace sledujte náš profil na sociálních sítích Facebook či Instagram.

Napsali o nás!

Dnes (8.7.2021) vyšel na Proženy.cz článek Cestování po Česku: Top 10 míst, kam musíte s dětmi v létě rozhodně vyrazit a mezi nimi je i tip na návštěvu našeho kukuřičného bludiště!

Obrovská výhoda kukuřičného bludiště je, že jsme na více místech po celé České republice.

Každé bludiště má originální plánek bludiště a jedinečnou tajenku! Navíc pokud navštívíte více bludišť můžete zkusit uhodnout i naše celorepublikovou tajenku či se stát Mistrem v bloudění a získat na konci sezóny pohár.

Máme otevřeno!

Moc se těšíme na vaši návštěvu! Otevřená bludiště jsou Brno, Hradec Králové, Kralovice, Kutná Hora, Olomouc, Opava, Sychrov, Praha - Ďáblice a Plzeň.

O otevírání dalších bludišť vás budeme informovat. Pro nejrychlejší informace sledujte náš profil na sociálních sítích Facebook či Instagram.

Přesné datum otevření jednotlivých bludišť oznámíme během června 2021!

Letošní tajenky pro vás pilně připravujeme a těšíme se, až bude kukuřice dostatečně veliká a budeme moci sézonu rozjet v plném proudu Letos jsme pro vás nově v těchto místech: Mladá Vožice - Běleč, Kralovice, Strachotín a znovu Sychrov!


Sledujte náš web a facebook!


Termíny nočního bloudění jsou uváděny průběžně. Pro nejaktuálnější informace sledujte náš profil na sociálních sítích.

Už jste někdy zkoušeli hledat Kukuřičáky v noci?

Od 21:00 do 23:00 bude probíhat noční bloudění pro rodiče a děti.

Od 23:00 vypukne noční bloudění pro odvážnější.

Návštěvníci ve strašidelných kostýmech dostanou slevu na vstupné.
Doporučujeme nezapomenout baterku a odvahu :-)

Přesné termíny noční bloudění nejsou prozatím stanoveny. Pro nejaktuálnější informace sledujte náš profil na sociálních sítích..
Chystáme pro vás...

Připravujeme speciální programy, na které vás včas upozorníme prostřednictvím našeho webu či stránek na Facebooku! Buďte s námi a nepřijdete o strašidelné bloudění v noci, halloweenské bludiště, pohádkové bludiště a mnoho dalších tematických bloudících událostí.

Akce na míru

Chystáte firemní akci? Jedete na školní výlet? Potřebujete bludiště jen pro sebe? Po dohodě si můžete celé bludiště pronajmout.